Výuka - Rozvrh

Navigace:  Webová aplikace > Webová aplikace - Výuka >

Výuka - Rozvrh

V parametrech můžeme nastavit zobrazování rozvrhu na Úvodní stránce. Pokud si rozvrh chceme prohlédnout podrobněji, pak v hlavní nabídce vybereme Výuka a Rozvrh nebo v Rychlé navigaci zvolíme Rozvrh.

V rozvrhu se projeví změny, které jsou provedeny v modulu Suplování. Počet dnů, ve kterých se má zohledňovat suplování nastavujeme v parametrech.

Zobrazení rozvrhu se liší podle přihlášeného uživatele a nastavení na pravé straně pod jménem přihlášeného uživatele.

Zvolíme, týden pro zobrazení rozvrhu nebo stálý rozvrh.

V případě, že zvolíme kalendář, vybereme některý den z týdne, který chceme zobrazit.

V položce zobrazit vybereme informace, které se u hodin rozvrhu mají uvádět.

Rodiče a žáci

Učitelé

Pomocí tlačítka si můžeme zobrazený rozvrh vytisknout.

Rodiče a žáci

Učitelé

Pokud je hodina zapsaná v elektronické Třídní knize, je zkratka předmětu barevně odlišena a kliknutím na zkratku příslušného předmětu si zobrazíme přehled výuky.